Bude 9.3. v Bratislave Majdan? Možno, ale bez nás...
[08.03.2018 21:26]
prečítané: 1466 x

Policajný prezident Bonul ehm teda Gašpar sa nechal dnes počuť, že sa na zhromaždenie , ktoré bude 9.3. v Bratislave chystajú „futbaloví ultras rôznych klubov“.
My sa do politiky obvykle nemontujeme(pokiaľ nejde o prestupovú politiku v našom klube cez zimnú prestávku) a ak sa výnimočne k niečomu vyjadríme a niečo podporíme, tak všade propagujeme a hrdo si za tým stojíme. Viď. zhromaždenie proti núteným migračným kvótam v Bratislave.
Neexistuje žiadny relevantný fanúšikovský tábor na Slovensku, ktorý by mobilizoval na zhromaždenia za zavraždeného novinára.
Košičania sa od nich dokonca otvorene dištancujú.
Ono je to pochopiteľné. Smrť novinára je pre nás asi rovnaká tragédia ako smrť policajta či poslanca NRSR.
Nás demonštrácie za zmenu komparzu nechávajú chladnými.
Nie preto, že by sme fandili zlodejskému zlepencu, ktorý momentálne drancuje Slovensko.
Nezúčastníme sa preto, že nahradenie bandy zlodejov druhou bandou zlodejov, nie je absolútne žiadne riešenie.
Tu pomôže iba zmena systému a žiadna relevantná politická strana na Slovensku o to od 1989 roku nemala záujem.
Spravodlivý štát môže zabezpečiť jedine zmena systému riadenia PZSR a voľba GP.
Pokiaľ bude môcť politik(minister vnútra) bez udania dôvodu odvolávať prezidenta PZSR či krajských riaditeľov, tak dovtedy nebude existovať nezávislé vyšetrovanie.
Tento systém je nastavený tak aby „naši ludia“ mali imunitu zabezpečenú.
Či sú to „naši ludia“ súčasného zlodejského zlepenca, alebo v minulosti tí čo sa stretávali s Haščákom v byte na Vazovovej ulici..
Veľa by sa dalo písať o personálnom obsadení súčasnej koalície a opozície.
O Ficovláde sa popísalo dosť a každý vie kto je Kočner, Baštrnák, Čistý deň a nákupy darčekov pre vnučku s viagrou a šprckami.
Opozícia?
Od mafiána Borisa Kollára(to je ten čo predal svoju budovu strane Sme rodina za 1.3 milióna), cez Lipšica čo zabil chodcu na prechode, cez Osuského čo napadol novinára dôchodcu za verbálny podnet( mimochodom dostal pokutu 50 euro, čiže dúfame že budú prokurátori a novinári takí zhovievaví aj voči direktom na futbale), cez plejádu svedkov Sorošovych (Dostál,Nicholsonová,Šebej atď.) až po Matoviča čo sa násilím novinárovi „iba“ vyhrážal (Matovič to je ten čo údajne 365 dní v roku jazdil 650km denne na zdechlej Fábii so svojou mankou na sedadle spolujazdca).
Béla Bugár hrozí aj v novej vláde(to je ten čo bez zákulisných informácií uhádol kade pôjde dialnica a kúpil pod ňou pozemky na ktorých zarobil 500k) no a zlatý klinec, ktorý si neuvedomuje ani väčšina #allforFun aktivistov. Nová vláda sa na 88,8 percent nebude dať zostaviť bez bravčového Hrnka, Machalu čo zavádza (s mastnými vlasmi) dresscode a najmä kapitána Tomtoma.
C je správne. Vláda bez Kotlebu a Fica bude možná jedine s nimi.
Tomu sa teda hovorí zásadná zmena :)
HOVNO!
Nikto nechce zmeniť systém. Iba sa nové hladné svine snažia dostať k válovom.
Kto im chce ísť drukovať môže.
ALE BEZ NÁS.