POZOR AKTUALIZÁCIA Č. 2 - Informácie o vstupenkách a doprave na finále Slovenského pohára
[22.04.2016 09:21]
prečítané: 7561 x

Ultras Slovan informuje fanúšikov Slovana o predpredaji vstupeniek na finále Slovenského pohára, taktiež o špeciálnych tričkách a preprave. Finále sa odohrá v piatok 29. apríla o 20:30 h na štadióne City Aréna v Trnave proti tímu AS Trenčín.


Doprava na finále

Špeciálny vlak

Ultras Slovan organizuje špeciálny vlak na finálový zápas. Cena prepravy v špeciálnom vlaku (tam a späť) je 8 Eur. Lístky na špeciálny vlak si fanúšikovia môžu zakúpiť na ktorejkoľvek kamennej pobočke spoločnosti Predpredaj.sk (zoznam pobočiek) alebo aj on-line cez internet. V prípade zakúpenia vstupenky on-line je potrebné si vstupenku vytlačiť na laserovej tlačiarni, aby čítacie zariadenie dokázalo pri vstupe do vlaku načítať vstupenku. Odchod vlaku ešte nie je stanovený, sledujte web stránku www.ultrasslovan.sk , kde budú informácie o odchode zverejnené akonáhle bude odchod vlaku potvrdený zo strany železníc.

POZOR AKTUALIZÁCIA
Keďže je slovanista tvor pochádzajúci obvykle zo Slovenska, tak si všetko necháva na poslednú chvíľu.
V prípade špeciálneho vlaku, to však odnesie vaša peňaženka.
V pondelok a utorok je cena naďalej 8 euro
V stredu už lístok na vlak stojí 10 euro
V štvrtok je cena za odvoz našim vlakom 12 euro
V deň finále stojí lístok 15 euro !!!
Naspať berieme iba ľudí čo budú označení, že majú zakúpený lístok.
To len pre istotu, aby si niekto nemyslel že "naspäť sa už nejako votriem do vlaku".

POZOR AKTUALIZÁCIA Č. 2
Odjazd vlaku bude v piatok o 17-tej hodine z vlakovej stanice Nové mesto!!!!!
Deti do 12 rokov cestujú zadarmo. Študenti,dôchodcovia a aj pracujúci si musia kúpiť lístok.
Už na stanici začína predaj finálovej edície nálepiek.
V balíčku bude za 2 eurá 10 nadupaných nálepiek.
Nezabúdajte na to, že v utorok je cena naďalej 8 euro.
V stredu už lístok na vlak stojí 10 euro.
V štvrtok je cena za odvoz našim vlakom 12 euro.
V deň finále stojí lístok 15 euro !!!
Aj keď bude chcieť človek ísť vlakom "iba" z Trnavy.
Myslite na to preto a kúpte si lístky čo najskôr.
Cestou domov nebudeme robiť žiadne výnimky.

info z klubovej stránky o vstupenkách

Vstupenky a sektory

Klub ma aktuálne k dispozícii 1635 vstupeniek do sektorov č. 15, 16, 17, 46, 47 a 48 na„južnej tribúne“ štadióna City Aréna Trnava. Vstupy do týchto sektorov sú označené písmenami C a D. V prípade, že počas predpredaja vstupeniek bude k dispozícii posledných 100 vstupeniek, náš klub požiada o ďalšie vstupenky do vedľajších sektorov.
UTRAS SLOVAN ODPORÚČA SVOJIM SYMPATIZANTOM SEKTORY č. 15, 16, 17.
KUPUJTE SI LÍSTKY DO TÝCHTO SEKTOROV NECH SME VŠETCI FANATICI POKOPE.

Predpredaj balíčkov (vstupenka + tričko)

ŠK Slovan Bratislava predáva balíček, ktorý obsahuje vstupenku na zápas a špeciálne tričko s motívom na finále Slovenského pohára. Cena balíčka je 12 Eur. Samostatná vstupenka sa zakúpiť nedá. Všetkým nám ide spolu o to, aby naši fanúšikovia boli jednotne oblečení, a tak spoločne reprezentovali ŠK Slovan Bratislava. Výťažok z tričiek ide na podporu choreografie pre Ultras Slovan. Tí fanúšikovia, ktorí si zakúpili vstupenky už počas derby zápasu, si budú môcť tričká vyzdvihnúť počas stránkových hodín predpredaja (vid. nižšie) alebo priamo v deň zápasu v pokladnici štadióna priamo v Trnave pred sektorom našich fanúšikov už od 17:30.

Na základe žiadosti organizátora zápasu sa vstupenky musia predávať na meno a priezvisko, ktoré bude uvedené na vstupenke. Pri vstupe na štadión bude organizátor kontrolovať zhodu mena a priezviska na vstupenke s preukazom totožnosti.

Predpredaj balíčkov Bratislava a okolie

Pokladnica č.2 na štadióne Pasienky (od Vajnorskej ul. – OC Polus)

24.4. (nedeľa) pred zápasom ŠK Slovan – MFK Skalica a počas polčasovej prestávky v stánku vedľa fanshopu. V nedeľu však ešte nebudú k dispozícii tričká, tie budeme mať od dodávateľa k dispozícii v pondelok. Tričká si budete môcť vyzdvyhnúť na svoje meno v nasledujúcich dňoch predpredaja, respektíve v deň zápasu priamo v Trnave pred naším sektorom.

25.4. (pondelok) od 16:00 do 19:00

26.4. (utorok) od 16:00 do 19:00

27.4. (streda) od 16:00 do 19:00

28.4. (štvrtok) od 16:00 do 19:00

Rezervácie pre mimobratislavských fanúšikov

Ponúkame možnosť záväznej rezervácie balíčkov (vstupenka + tričko) pre mimobratislavských fanúšikov. Rezervácie môžu fanúšikovia zasielať mailom nafanusik@skslovan.com . V rezervácii je potrebné uviesť počet vstupeniek a ku každej vstupenke aj meno a priezvisko. Rezervácie budú prijímané od dnešného dňa až do štvrtka (28.4.) vrátane.

Zarezervované vstupenky aj s tričkami si fanúšikovia budú môcť vyzdvihnúť a uhradiť priamo v pokladni štadióna v Trnave pred sektorom našich fanúšikov a to už od 17:30 až do začiatku zápasu. Pokladnica so zamestnancami ŠK Slovan bude vyhradená iba pre našich fanúšikov.

LAJKUJTE, ZDIELAJTE A PROPAGUJTE TO MAXIMÁLNE AKO SA DÁ.

VŠETCI NA FINÁLE !